Гарантійний термін складає 12 місяців від дати покупки обладання. Протягом усього гарантійного терміну покупець має право на безкоштовний ремонт.

ВАЖЛИВО!

  • Продавець гарантує справну роботу обладнання тільки за умови дотримання вимог інструкції з експлуатації в умовах швейного виробництва. 
  • Гарантійний ремонт проводиться сервісною службою на території продавця, або за попередньою домовленістю та згодою сторін. 
  • Відповідальність продавця за якість обладнання, що постачається, обмежується постачанням та/або заміною деталей та вузлів протягом гарантійного терміну. Постачання здійснюється на умовах попередньої оплати покупцем деталей і вузлів після закінчення терміну дії гарантійних зобов’язань та за відсутності його пролонгації, або укладення договору на інших умовах. Монтаж, налагодження і налаштування обладнання проводиться персоналом покупця - фахівцями, які мають відповідну кваліфікацію, а при монтажі налагодженні та ремонті обладнання з електроживленням і елементами електроніки - з відповідним допуском до роботи, силами покупця за його рахунок. Так само можливе налагодження обладнання спеціалістами продавця за домовленістю сторін.